KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7753062
nr 775 3062
Färgetsning
Signerad, 70/350, motivets mått: 59x45
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:10:05
3/9 15:23:27